Z prawdziwą przyjemnością i satysfakcją piszę o konkretnym preparacie, który przebojem wchodzi na rynek europejski, choć mógłbym śmiało powiedzieć, również światowy.

Dlaczego o nim?

Ponieważ jest to rewelacyjny polski patent, a już europejski HIT!. Kto wie czy nie jest aktualnie bardziej znany za zachodzie Europy niż w rodzimej Polsce.

Ten INNOWACYJNY PRODUKT –absolutna nowość na rynku suplementów diety został już zgłoszony do:

 • Światowego programu : „EKO EUROPA – JAKOŚĆ I TRADYCJA”
 • Europejskiego projektu : „LIAISON” – konkursEURIC”

O czym mowa?

Węgiel drzewny wiklinowy bio – Salix viminalis (Suplement diety)

Rekomendowany przez Radę Naukową „Instytutu Chorób Cywilizacyjnych”.

Któż z nas nie doświadczył zaburzeń w funkcjonowaniu przewodu pokarmowego? Jak wiele osób potrzebuje dziś pilnego oczyszczenia organizmu z zalegających toksyn? Jak często występują zatrucia pokarmowe, o których nie mówi się w mediach, gdyż doświadczamy ich codziennie w cichości naszych domów i biur? Cierpimy z powodu „drobnych” dolegliwości w postaci wzdęć, biegunek, niewłaściwego funkcjonowania wątroby, złej perystaltyki jelit, odwodnienia…

Przedstawię tylko główne korzyści wynikające z zastosowania tego rewelacyjnego preparatu:

 • Eliminuje efekty błędów żywieniowych i złej jakości pożywienia,
 • Poprawia perystaltykę ( czynność ruchową ) jelit,
 • Zawiera węgiel i krzem – składniki mineralne niezbędne do funkcjonowania organizmu
 • Wspomaga wątrobę, ponieważ posiada właściwości emulgujące,
 • Oczyszczania organizmu z toksyn – absorbuje i dezaktywuje mikotoksyny,
 • Zapobiega zatruciom pokarmowym i wzdęciom, bowiem wiąże gazy jelitowe: siarkowodór, amoniak, produkty gnilne, toksyny bakteryjne i grzybowe, toksyczne produkty przemiany materii, nadmiar leków i innych związków chemicznych, oprócz silnych kwasów i zasad,
 • Wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego; z powodu dużej powierzchni chłonnej posiada silne właściwości adsorpcyjne i osłaniające.
 • Zapobiega utracie wody z organizmu, dzięki czemu jest skuteczny w zapobieganiu i zwalczaniu biegunek,
 • W obecności kwasów żołądkowych, z węgla wiklinowego uwalniane są jony pierwiastków i staje się on bioaktywny.
 • Jony pierwiastków uaktywniają enzymy, hormony, witaminy i przeciwciała,
 • Wzbogaca organizm w minerały i pierwiastki śladowe,
 • Można stosować profilaktycznie i terapeutycznie bez okresu karencji,

Węgiel drzewny wiklinowy bio wstrzymuje biegunkę.  

W przyrodzie znane są tylko dwa tak silne naturalne detoksykanty: węgiel drzewny i żel kwasu krzemowego. Węgiel wierzbowy z drzewa wierzby wiciowej pozyskiwany jest z jednolitej, certyfikowanej plantacji ekologicznej.    

Wyższość węgla wierzbowego.

Wierzba jest drzewem leczniczym. Najcenniejszym jej składnikiem są glikozydy, w tym glikozyd salicylowy. Związki salicylowe działają przeciwzapalnie i przeciwreumatycznie. Poprawiają krążenie krwi, diurezę (wydalanie moczu), przyspieszają wydalanie toksyn i zbędnych metabolitów, w tym kwasu moczowego. Przyspieszają usuwanie obrzęków. Jej składniki wzmacniają wydzielanie żółci, przez co również przyczyniają się do wspomagania detoksykacji.

Składniki:

100 % węgiel drzewny wiklinowy bio. Węgiel wiklinowy otrzymywany jest z wierzby wiciowej ( Salix viminalis)  Wysoka porowatość węgla odpowiada za jego zdolność do adsorpcji toksyn, bakterii oraz gazów, które są powszechną przyczyną odczuwania dyskomfortu po jedzeniu. Węgiel aktywny pomaga zmniejszyć występujące po jedzeniu nadmierne wzdęcia* *Korzystne działanie występuje w przypadku spożycia 1 g co najmniej 30 min przed posiłkiem i 1g krótko po posiłku.

Uwaga: preparat polecany jest osobom dorosłym.

Sposób przygotowania:

zawartość butelki uzupełnić wodą do 2/3 wysokości butelki ( pojemność butelki to 100 ml). Kilkukrotnie wstrząsnąć i wypić.

Zalecane spożycie:

Zawartość opakowania ( 2g) jeden raz dziennie jako całość. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

1 porcja zawiera:

Węgiel drzewny wiklinowy bio ( Salix viminalis) 2 g.

Produkt zawiera wapń, magnez, sód, potas, krzem, miedz, żelazo i cynk.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut ( zamiennik) zróżnicowanej diety. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia.

Więcej o właściwościach:

Atomy węgla są niezbędne do syntezy białek, węglowodanów, kwasów tłuszczowych, witamin itp. Węgiel, tlen i wodór to niezbędne do życia pierwiastki biogenne. W ciele człowieka ważącego ok. 70 kg. Czysty węgiel stanowi aż ok. 13 kg. Taka ilość węgla w połączeniu z jego różnorodnością stawia węgiel jako chemiczną podstawę życia każdego organizmu żywego. Węgiel drzewny wiklinowy (Salix viminalis) dostarcza nie tylko najważniejszego pierwiastka i to w postaci organicznej, czystej chemicznie i nietoksycznej, ale ze względu na swoją porowatą strukturę i ogromną powierzchnię chłonną, ma ogromne właściwości adhezyjne, tj. detoksykacyjne, pochłaniające wszelkie toksyny zawarte np. w pożywieniu, lub bakteryjne powstałe w procesie trawienia.

Ostrzeżenie:

Z uwagi na bardzo wysokie właściwości absorpcyjne preparatu nie należy łączyć z lekami. Spożywać w odstępie co najmniej 4 godziny od przyjęcia ostatniej dawki jakiegoś leku.

Lek. med. Waldemar Pawłowski

(…) Mamy cztery rodzaje postaw:

 • Przyjacielski stosunek do osób szczęśliwych,
 • Współczucie względem tych, którzy są nieszczęśliwi,
 • Poczucie szczęścia w obcowaniu z ludźmi robiącymi dobrą robotę,
 • Obojętność dla tych, którzy źle czynią w życiu.

Przyjmując taką postawę – chronisz swój umysł. Najważniejszą dla was rzeczą jest chronić swój umysł, za wszelką cenę. Pamiętajcie o tym. Słychać wokół wiele haseł i nawoływań, takich jak: ratujmy środowisko naturalne, chrońmy czystość wód, ratujmy ziemię, drzewa… A o ochronie umysłu nikt nawet nie wspomni.

Twój umysł bombardowany jest bezustannie informacjami, bodźcami wszelkiego rodzaju, ze wszystkich stron. Wpada w ten kołowrót i brnie coraz bardziej w chaos.

Obudź się i przyjrzyj się temu, co niesie życie. Nic specjalnego, prawda? Co takiego robisz? Idziesz do pracy, przez cały dzień zarabiasz pieniądze, wydajesz je w weekendy. I tyle. No i jeszcze toczysz walki, kochasz, znowu walczysz, a potem umierasz. I już po życiu. Nawet się nie znudzisz, bo to wszystko jest przecież bardzo nudne – i nawet sobie z tego nie zdajesz sprawy, ponieważ nie doznałeś niczego ciekawszego. Jeżeli napotkasz coś lepszego i jeżeli to naprawdę dostrzeżesz – wejdziesz w to. Jeżeli nie znajdziesz czegoś lepszego, ciekawszego w życiu, oraz istotnego celu – ogarnie cię rozżalenie: „mój Boże, co za strata ludzkiego życia!”

Ludzkie ciało zostało nam dane, osiągnęliśmy możliwość przebywania w ludzkim ciele aby poznawać, aby dokonywać rzeczy niebywałych, wielkich, głębokich, bezmiernych…Jeżeli nie napotkamy tej rozległej przestrzeni w nas samych, jeżeli nawet nie wiemy o jej istnieniu – cóż za życie nas czeka? Zycie bezpodstawne. Bez oparcia, bez fundamentu, czyż nie tak?

Duchowość jest tym, co daje ludzkiemu życiu głębię, przestrzeń, nadaje kierunek, coś co usuwa cierpienie i smutek, daje radość i spełnienie. Prawda?

To ważne, aby zdać sobie sprawę, jakimi to jesteśmy szczęściarzami. Jeżeli mielibyśmy się o coś martwić, to tylko o to by ludzie wokół nas byli szczęśliwi, żeby mieli dostęp do wiedzy i zaznali w życiu głębi.

Agresja nie leży w naszej naturze, nie czyńmy więc niczego w sposób napastliwy.

Krocząc własną ścieżką, niejako po drodze, łagodnie, dzielmy się światłem wiedzy.

Rzesze ludzi tęsknią za tym.

Sri, Sri Ravi Shankar

Staruszek rolnik mieszkał wraz z wnukiem na farmie w górach. Każdego ranka dziadek zasiadał w kuchni i czytał Biblię. Wnuk bardzo chciał go naśladować we wszystkim i starał się robić wszystko jak dziadek..

Pewnego dnia spytał : „ Dziadku, staram się czytać Biblię jak ty, ale nie wszystko rozumiem, a czego nie rozumiem, od razu wylatuje mi z głowy, więc zamykam książkę.

Co takiego dobrego daje nam czytanie Biblii?”

Dziadek odwrócił się od pieca, do którego wkładał właśnie węgiel i powiedział „ weź ten kosz na węgiel, zejdź nad rzekę i przynieś mi go napełnionym wodą po brzegi”. Chłopiec wykonał prośbę, ale zanim dotarł do chaty, cała woda wyciekła z kosza. Dziadek się roześmiał – „oj, będziesz musiał szybciej chodzić następnym razem” i wysłał chłopaka znowu po wodę. Tym razem chłopak przebiegł dystans dzielący go od domu najszybciej jak mógł, ale woda i tak zdążyła wyciec z kosza. Ledwo łapiąc oddech stwierdził, ze nie da się przynieść wody w koszu i sięgnął po dzban, ale dziadek go powstrzymał mówiąc „nie chcą wody z dzbana, chcę wody z kosza – a ty z pewnością niewystarczająco się przykładasz”. Chłopiec już wiedział, ze nie da się tego zrobić, ale chciał pokazać dziadkowi, że nawet, gdy będzie biegł jak błyskawica, woda i tak zdąży wyciec. Znowu więc nabrał wody z rzeki i popędził z powrotem, ale gdy stanął przed dziadkiem – kosz był pusty. „Widzisz dziadku, to bezcelowe!”.

“Naprawdę wydaje ci się to bezcelowe?” spytał dziadek. “Spójrz na kosz”.

Chłopiec dopiero teraz zobaczył, ze wygląd kosza się zmienił – z brudnego, czarnego od węgla kosza stał się on czysty, na zewnątrz i od wewnątrz.

„Widzisz chłopcze, to samo się dzieje, gdy czytasz Biblię, możesz czegoś nie rozumieć czy nie zapamiętać wszystkiego, ale gdy będziesz ją czytał, zmienisz się i w środku i na zewnątrz.

Tak się przejawiają nauki Mistrzów w naszym życiu”

 

Sri, Sri Ravi Shankar

Wyobraź sobie siebie popełniającego błąd i kogoś natarczywie domagającego się wyjaśnienia, dlaczego tak postąpiłeś. Tak ciężko wyjaśniać to komuś lub też usprawiedliwiać siebie, prawda?

Nigdy nie dopuść do tego, aby ktoś poczuł się winny przez ciebie. Jest to bardzo ważne.

Każdy, u kogo wyzwolisz poczucie winy przestanie być twoim przyjacielem gdzieś tam, głęboko w środku.

Więź przyjaźni zostanie poluzowana….

To wielka umiejętność sprawić, aby ktoś uświadomił sobie popełniony błąd,nie wzbudzając w nim poczucia winy.
Jednak powszechną tendencją jest sprawianie, aby ktoś poczuł się winny, a potem czerpanie z tego radości.

Musimy wznieść się ponad tę tendencję, i nie dopuścić, aby ktoś poczuł się winny.

Wtedy twój związek z tą osobą będzie długotrwały.

 

Sri Sri Ravi Shankar

Ludzie często mówią:

„Bądź wewnątrz taki, jakim jesteś na zewnątrz”

A ja pytam:

„…a jak to jest możliwe?”

Wewnątrz jesteś niezmierzonym oceanem, a to, co możesz pokazać na zewnątrz, to tylko odrobina tego oceanu. Na zewnątrz jesteś małą, ograniczoną formą, niezbyt mądrą osobą!  A wszystko to, czym jesteś, czyli miłością, pięknem, boskością, nie pokazuje się w pełni. To, co się ukazuje, to powierzchniowe zachowania.

Zadaj sobie pytanie:

Czy naprawdę jestem moimi zachowaniami?

Czy jestem tylko moimi wzorcami zachowań?

Czytaj dalej

„Ilekroć przełamana zostaje jakaś granica, pojawia się stan lękowy.

Lęk z kolei tworzy niechęć, a ta niechęć ponownie tworzy granice. Żeby utrzymać się w stworzonych przez siebie granicach, uruchamiamy cały system obronny. Gdy starasz się bronić swoich pozycji, przeżywasz stres, prawda? I za każdym razem, gdy stajesz w obronie swoich pozycji, tracisz siły – stając się coraz słabszy.

Będąc na ścieżce rozwoju duchowego, ludzie, dla obrony przed krytyką, sięgają nawet po wiedzę!

Nie używaj wiedzy dla obrony!

Wiedza stanowi dla ciebie coś w rodzaju parasola, schronienia – a nie broni. Może się tez oczywiście zdarzyć czasami, że wskazówka: „nie stosuj wiedzy jako broni” staje się wymówką, aby nie stosować wiedzy w ogóle! 

Porzuć wszelkie próby obrony. Wszyscy mogą popełnić błąd, nawet ty! Nie broń swoich błędów, po prostu zaakceptuj je i idź dalej.

Gdy będziesz całkowicie bezbronny, wtedy staniesz się silny!”

Sri Sri Ravi Shankar

Celem zadawanych pytań jest uzyskanie odpowiedzi.

Zadaniem wszystkich pytań jest przywołanie … „tak”.

„Tak” – jest uznaniem wiedzy.

Umysł na „tak” jest umysłem spokojnym, wszechstronnym i radosnym.

Umysł na „nie” jest wzburzony, wątpiący i przygnębiony

Sri, Sri Ravi Shankar

Wyobraź sobie siebie popełniającego błąd i kogoś natarczywie domagającego się wyjaśnienia, dlaczego tak postąpiłeś.

To tak ciężko wyjaśniać to komuś lub też usprawiedliwiać siebie, prawda?
Nigdy nie dopuść do tego, aby ktoś poczuł się winny przez ciebie.

Jest to bardzo ważne.

Każdy, u kogo wyzwolisz poczucie winy przestanie być twoim przyjacielem gdzieś tam, głęboko w środku.

Więź przyjaźni zostanie poluzowana….
To wielka umiejętność sprawić, aby ktoś uświadomił sobie popełniony błąd nie wzbudzając w nim poczucia winy.
Jednak powszechną tendencją jest sprawianie, aby ktoś poczuł się winny, a potem czerpanie z tego radości.

Musimy wznieść się ponad tę tendencję, i nie dopuścić, aby ktoś poczuł się winny.

Wtedy twój związek z tą osobą będzie długotrwały.

Sri, Sri Ravi Shankar

„Muzyka łączy nasze serca

Tak jak muzyka jest rytmem dźwięku, harmonią przejawioną w dźwięku, życie też musi toczyć się w harmonii. Wówczas, gdy różnorakie aspekty życia są ze sobą zharmonizowane – życie staje się muzyką.

W przeciwnym przypadku, będzie po prostu hałasem!

Wszystko to, co potrzebne, aby uczynić życie harmonijnym, przyjemnym, cudownym – określa się mianem sztuki życia. W gitarze, wszystkie sześć strun powinny być nastrojone, bęben powinien też być odpowiednio napięty. I to samo dotyczy różnorodnych aspektów naszego życia, powinny ze sobą współgrać.

Nasze stosunki z naszym Ja, z członkami naszej rodziny, ze współpracownikami, członkami społeczeństwa – powinny być ze sobą zgrane, zestrojone”

Sri, Sri Ravi Shankar