×

hotel na wesela

Hotel Welski zapewnia niepowtarzalny, weselny klimat. Dokładamy wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom Młodej Pary oraz gości.

Sala weselna, którą dysponujemy już wielokrotnie spełniła oczekiwania Nowożeńców, którzy skorzystali z naszych profesjonalnych usług.

Decydując się na nasz hotel na wesele, możecie być pewni, że dekoracja sali, oprawa muzyczna, wykwintne menu oraz pyszny tort własnej produkcji stworzą razem wyjątkową uroczystość. Impreza z pewnością zapadnie Wam w pamięć do końca życia i po latach będziecie ją wspólnie wspominać. Zapewniamy wspaniałą aranżację wnętrza, smakowite dania oraz profesjonalną obsługę kelnerską.
Dodatkową zaletą wyboru hotelu Welski są piękne okoliczności przyrody, w których jest on usytuowany. Nieopodal naszego obiektu znajdują się tereny zielone i wspaniałe mazurskie Parki Krajobrazowe. Po zakończonej imprezie wyśpicie się w komfortowym apartamencie dla Nowożeńców z indywidualnie dobranymi dekoracjami.

Koszt organizacji imprezy zależny jest od wybranego przez Młodą parę menu. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z działem recepcji.

W ramach skorzystania z naszej oferty, pobyt Pary Młodej w apartamencie Nowożeńców gratis!

Szczegóły

pobyt Pary Młodej w apartamencie nowożeńców

od 0,00zł

Galeria

Mieliśmy już okazję organizować liczne wesela, piękne bale. Nasi goście nie opuszczają obiektu bez uśmiechu na twarzach, wyjątkowych wspomnień i nieskrywanej radości :)