Dusza się wyrywa…

Bożena: chęć pomagania sobie i innym narodziła się w początkach lat 90-tych ub. wieku. Zawsze interesowało mnie nieznane, to czego nie da się zmierzyć, nazwać; coś co jest tuż, tuż za zasłoną, a do czego DUSZA SIĘ WYRYWA dążąc do doskonalenia samej siebie. Były i ciągle są kursy, warsztaty, mnóstwo literatury i wyjazdy, głównie do Indii, ale też na Hawaje. Kolekcjonowaliśmy dyplomy, certyfikaty i najważniejsze …DOŚWIADCZENIA.

Andrzej: To prawda, Bożenka zdecydowanie była i jest liderem, inicjatorem nowych ścieżek. Ja prosiłem tylko by nie zapominała o mnie i zawsze ze sobą zabierała. W ten naturalny sposób stworzyliśmy tandem doskonale rozumiejących się przyjaciół, posiadających szeroki wachlarz wspólnych zainteresowań – nigdy się ze sobą nie nudzimy!

Jasno wiedzący…

Bożena: Andrzej to wulkan pomysłów, niesamowicie kreatywny i odważny w swoich działaniach, wiecznie coś wymyślający, tworzący. Twierdzi, że wiedzę, pomysły czerpie z Boskiego „nie wiem”. Było wiele tematów, które z przestrzeni pustki spływały w tej samej chwili, kiedy o nich zaczynał myśleć, mówić. Znajomi ezoterycy określają go jako „jasno-wiedzący”.

Andrzej: Kiedy Wszechświat wrzucił w nasze życie budowę obiektu, dziś z perspektywy czasu możemy powiedzieć, że byliśmy ( i nadal jesteśmy ) jedynie „narzędziami” w „Jego Boskich Rękach”. Poddaliśmy się pewnemu ciągowi zdarzeń i mimo wielu trudności, doprowadziliśmy inwestycję do końca. Pomogła determinacja, wsparcie Mistrzów i … wiara.

Transformacja

Bożena: Wiara w stworzenie miejsca głębokiego relaksu, ciekawych praktyk, skutecznych zabiegów i mądrych terapii – tak powstało HEALTH & HAPPINESS CENTER. Wraz z zespołem lekarzy medycyny komplementarnej, farmaceutów, terapeutów, masażystów skompletowany został zespół wspaniałych ludzi. To nie tylko profesjonaliści, ale jednocześnie wrażliwe cudowne istoty – po prostu anioły w ludzkim ciele. Zadziałała siódma zasada Huny-PONO:

„Skuteczność jest miarą prawdy”.

Andrzej: Nasze programy funkcjonują pod jednym wspólnym hasłem „ Z miłości do człowieka”
W ciągu tych lat obserwowaliśmy wiele przypadków poprawy samopoczucia, powrotu do zdrowia, odświeżonej radości obcowania z własnym ciałem, optymizmu i stanu szczęśliwości. Na naszych oczach w krótkim czasie dokonywała się: przecudnej urody indywidualna transformacja.
To było i jest niezwykle motywujące i inspirujące do tworzenia kolejnych projektów związanych z promocją zdrowia.

Marzenia

Bożena: moje marzenie – to zdrowi, szczęśliwi ludzie, którzy uwierzą, że ich ciała to cudowny samo uzdrawiający się organizm, który w umiejętny sposób trzeba tylko wesprzeć-wsłuchać się w niego i dać mu trochę czasu na dojście do pełni formy. Często przecież wiele lat traktowaliśmy go tak destrukcyjnie. Niestety jeszcze w większości przypadków oczekujemy „złotego środka” JEDNEJ TABLETKI, która „załatwi” temat.

Andrzej: w aspekcie humanitarnym moje marzenie, to ciągłe poszukiwanie nowych terapii, poszerzanie oferty, tworzenie nowych programów. Tak powstał wielki program wspierający procesy zdrowienia w chorobach przewlekłych. Marzenie jest oczekiwaniem bez działania, tęsknotą, czymś co nie istnieje, a jeśli nawet się spełni, natychmiast kreujemy kolejne i kolejne…. Osobiście wolę pozostać przy tak pięknej w swojej różnorodności i bogactwie idei „Chwili obecnej” – „Boskim teraz”.

Nie rezygnuj ze szczęścia…

By tego doświadczyć PRZYJEDŹCIE DO CIBORZA.
Zapraszamy do współtworzenia tego cudownie energetycznego miejsca na ziemi.
To Wasze miejsce!
Albowiem to ludzie tworzą miejsca mocy!
Mamy wiele ciekawej pracy i nowych doświadczeń, również dla wolontariuszy.

Wszystkim, którzy dotarli z lekturą do tego miejsca, dedykujemy poniższy tekst:

„Naucz się uśmiechać do pojawiających się problemów i nie obawiaj się życiowych porażek. Problem da się rozwiązać, kiedy potraktujesz go jak wyzwanie. Kiedy patrzysz nań jak na problem stajesz się jego częścią. Kiedy widzisz w nim wyzwanie, wówczas stajesz się częścią jego rozwiązania. Ktoś, kto ma wiedzę, jest silny, a jego osobowość jest dojrzała –
powinien być w stanie śmiać się, nawet wtedy gdy wszystko wokół się wali”

Sri Sri Ravi Shankar

oraz życzenia:

Nie rezygnuj ze szczęścia.
NIGDY!!!
Szukaj go, przyszedłeś na ten Świat by być szczęśliwym!
To Ty decydujesz, czy w tej chwili jesteś (chcesz być) szczęśliwy, czy nie!

Z miłością
Bożena Suwińska-Daniluk
Andrzej Daniluk