CEDROWA FITO-SAUNAWELSKI

Sauna - Cedrowa Fito Beczka

Cedrowa Fito-sauna – poczuj cudowną moc syberyjskiego cedru.
Wykonana jest z syberyjskiego cedru Fito-Beczka jest oryginalnym produktem z Ałtaju.
Skorzystaj z kompleksowego uzdrawiającego zabiegu niskotemperaturowego ( do 49 st. C ), cudownej „kąpieli w parze ziołowej” która rozluźnia, zmniejsza poziom napięcia i stresu .
Wystarczy 15-20 minutowy zabieg, by w zauważalny sposób poprawił się stan psycho-fizyczny naszego organizmu .
Wyjątkowo korzystny efekt terapeutyczny osiągniesz łącząc w jeden pakiet 4 zabiegi :
Cedrowa Fito-Beczka,
Magneto-Stymulacja VIOFOR,
Relaksacyjny masaż na całe ciało z olejem konopnym,
Kąpiel konopna,
MasażeWELSKI

Masaże

Mówisz MASAŻ, myślisz – ULGA, RELAKS, SPOKÓJ…
Nie tylko po obciążeniach dnia codziennego, ale w wielu terapiach o charakterze fizjoterapeutycznym masaż jest elementem przywracania sił i zdrowia. Działa przeciwbólowo, antystresowo i przeciw lękowo. W wielu dolegliwościach, stosowany w celu przyspieszenia procesu zdrowienia.
Każdy rodzaj masażu, leczniczy, fragmentarny relaksacyjny, ma również bardzo duży wpływ mentalny na człowieka. Osobom pracującym umysłowo pomoże w lepszym skupieniu, usunie zmęczenie, pogłębi tak potrzebne uczucie relaksu ciała i umysłu.
Z ogromnego wachlarza korzyści jakich doznajemy podczas i po zabiegu wymieńmy tylko kilka najważniejszych: Zmniejszenie dolegliwości bólowych: kręgosłup, głowa, bóle menstruacyjne, Przyśpieszenie cyrkulacji krwi w naczyniach krwionośnych, Poprawa funkcjonowania układu kostnego, Przyspieszenie krążenia krwi i limfy, Dotlenienie mięśni i zwiększenie ich elastyczność, …i wiele, wiele innych.
MAGNETO STYMULACJA-VIOFORWELSKI

Magnetostymulacja VIOFOR

Viofor JPS System, jako jedyny wykorzystuje zjawisko jonowego rezonansu cyklotronowego w komórkach, które oddziałuje pozytywnie na: przepuszczalność błony komórkowej, transport jonów przez błony komórkowe, metabolizm i energetykę komórki. Regeneracja zarówno sił witalnych, jak i psychiki jest ściśle związana z ruchem. Magneto stymulacja wzbudza w organizmie siły elektromotoryczne tak dobrane, aby zdolne były utrzymywać w nim stan homeostazy, a w przypadku jej zakłócenia przyspieszyć powrót do normy.
HydromasażWELSKI

Hydromasaż

HYDROMASAŻ – jest jedną z wielu form głębokiego relaksu, wyjątkowo skuteczną i atrakcyjną.
Współczesne tempo życia, powszechny stres, praca w pozycji siedzącej sprawiają, że całe nasze ciało, mięśnie, funkcjonują w stanie ciągłego napięcia. Nadpobudliwość, bezsenność, kłopoty z koncentracją, płytki nieregularny oddech, to skutek przemęczonego, nadmiernie eksploatowanego organizmu.
Łącząc zalety tradycyjnego masażu z relaksującymi właściwościami zimnej lub ciepłej kąpieli hydromasaż poprawi samopoczucie, pobudzi i doda energii.
Kąpiele w wannie z hydromasażem działają wyjątkowo korzystnie na skórę, usuwają zmęczenie i odprężają.
Masaż wodny łagodzi bóle stawów, głowy, rozluźnia napięte mięśnie, pozwala na dłużej zachować dobrą formę i młodość.
Kąpiel KonopnaWELSKI

Kąpiel Konopna

KĄPIEL KONOPNA to unikalny zabieg o wyjątkowo korzystnym charakterze dla ciała i umysłu, wzbogacony o relaksacyjną muzykę ( na życzenie ) i olejki eteryczne ( aromaterapia ). Dodatkowego uroku szczególnie w porze wieczornej dodają świece i specjalnie parzona na tę okazję herbata konopna.
Zawarte w liściach i kwiatach odmiany Sativa Carmagnola kojące składniki w naturalny sposób oczyszczają i zmiękczają skórę, pomagając w utrzymaniu jej naturalnej miękkości i delikatności oraz zapobiegają jej nadmiernemu wysuszeniu.
Kąpiel konopna w naszym ośrodku stanowi oryginalny, o wysokiej skuteczności zabieg, rzadko spotykany w innych ośrodkach o charakterze SPA czy Wellness.
Kąpiel SolankowaWELSKI

Kąpiel Solankowa

KĄPIEL SOLANKOWA – jest bogata w związki krzemu, wapnia, magnezu, potasu, żelaza, jodu, fluoru, bromu, sodu, glinu oraz wielu innych związków mających znaczenie dla procesów życiowych organizmu.
Kąpiel solankowa, reguluje metabolizm skóry i poprawia jej odporność. Jest stosowana głównie w schorzeniach narządu ruchu i skóry. Normalizuje ciśnienie tętnicze. Polepsza regulację krążenia krwi i pobudza ukrwienie skóry. Skutecznie łagodzi choroby skóry (łuszczyca), schorzenia łojotokowe, alergiczne, reumatyczne, łagodne podrażnienia i stany zapalne skóry głęboko ją oczyszczając.
Zabieg skutecznie zmniejsza pobudliwość nerwów czuciowych i ruchowych.